Bezpečnost potravin

Zlepšete své znalosti o potravinách díky bezplatným online kurzům od EIT Food!

Vydáno: 7. 12. 2023
Autor: EIT Food

Evropská iniciativa EIT Food věří, že znalosti jsou klíčem k informovanému a zdraví prospěšnému rozhodování. Z tohoto důvodu EIT Food nabízí speciální příležitost rozšířit si své znalosti o potravinách a výživě prostřednictvím tří sponzorovaných online kurzů, jejichž bezplatné zakončení (i s certifikátem) je nyní do konce roku k dispozici!

 1. Úvod do vědy o potravinách
  Díky tomuto kurzu se vám otevře fascinující svět potravinářské vědy a získáte vhled do principů, kterými se řídí výroba potravin, jež denně konzumujeme. Tento kurz je vstupní branou k hlubšímu pochopení toho, co máme na talíři – od základů chemie potravin až po nejnovější inovace v potravinářské technologii.
 2. Porozumění etiketám na potravinách
  Rozluštění tajemství skrývajícího se za etiketami potravin vám umožní vybírat si zdravější potraviny. Naučte se orientovat v nutričních informacích, seznamech složek a tvrzeních na obalech. Tento kurz je ideální pro každého, kdo se chce v obchodě s potravinami rozhodovat na základě informací a tím podpořit svou vyváženou a zdravou stravu.
 3. Porozumění středomořské a okinawské stravě
  Prozkoumejte tajemství dvou nejzdravějších diet na světě – středomořské a okinawské. Objevte vědecké poznatky o jejich pozitivním vlivu na zdraví, dlouhověkost a pohodu. Získejte praktické poznatky o tom, jak začlenit prvky těchto diet do vlastního životního stylu, abyste byli zdravější a měli více energie.

Proč studovat tyto online kurzy?

 • Obsah zpracovaný odborníky: Každý kurz je vytvořen odborníky z praxe a z akademické sféry tak, aby vám poskytl přesné a aktuální informace.
 • Flexibilita: Učíte se vlastním tempem a z pohodlí domova. Kurzy jsou přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což vám umožní přizpůsobit je svému nabitému rozvrhu.
 • Přístup zdarma: Díky sponzorství EIT Food jsou tyto kurzy zdarma k dispozici až do konce roku.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost rozšířit své znalosti a umět se tak lépe rozhodovat o potravinách, které jíte, na základě získaných informací.

Klikněte zde a přihlaste se nyní a vydejte se na cestu ke zdravějšímu a informovanějšímu životnímu stylu.

Zdroj: EIT Food