Bezpečnost potravin

Úřad EFSA zveřejnil výběrové řízení na odborné stáže pro mladé absolventy

Vydáno: 31. 5. 2019
Autor: KM EFSA

Uzávěrka žádostí je pondělí 1. července 2019

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) hledá po celém světě mladé absolventy se zájmem o tuto jedinečnou příležitost praktikovat a rozvíjet své schopnosti a kompetence v různých oblastech poslání úřadu EFSA. Stážisté mohou přispět ke každodenním činnostem úřadu EFSA prostřednictvím prospěšné a podnětné zkušenosti v multikulturním prostředí během jednoroční placené odborné stáže.

Pro koho je odborná stáž určena?
Jsi mladým absolventem či absolventkou hledající podnětné zkušenosti ve stimulujícím, dynamickém a multikulturním pracovním prostředí? Rád bys přispěl ke snaze úřadu EFSA o bezpečnost potravin pro 500 milionů lidí?

Již neotálej a podej na úřad EFSA svou žádost o odbornou stáž. Jako stážista budeš mít zkušenost „z první ruky“ získanou v agentuře EU svou účastí v několika zajímavých aktivitách se zaměstnanci EFSA a jejich partnery. Chyť se této příležitosti k hodnotné a podnětné zkušenosti.

Pod dohledem přiděleného poradce budeš mít příležitost osobní zkušenosti vědeckého fungování agentury EU a rozvoje nových kompetencí a dovedností v souladu s osobními zájmy a profesními aspiracemi. Budeš moci přispět cílům daného oddělení přípravou návrhů dokumentů a zpráv, naučíš se orientovat ve vědecké a administrativní práci, vyhledávání a studiu literatury a zajištění včasné komunikace výstupů. Stejně tak budeš moci přispět svou účastí ke specifickým projektům a činnostem novými myšlenkami a inovativním řešením, stejně jako k plánování a monitoringu aktivit daného oddělení.

Proč právě úřad EFSA?
Odbornou stáží budeš hrát aktivní roli v organizaci, která mění životy 500 milionů obyvatel EU.
Úřad EFSA má přibližně 440 zaměstnanců a jeho Vědecký výbor a Panely zahrnují vysoce kvalifikované a nezávislé vědecké experty. Každá pozice v rámci úřadu EFSA hraje důležitou část při vytváření inspirativního prostředí pro práci a další rozvoj.

Klíčové priority úřadu jsou shrnuty v materiálu EFSA Strategy 2020.

Uzávěrka žádostí je pondělí 1. července 2019.

 Video „Make a difference to European food safety: become an EFSA trainee

Další podrobné informace, stejně jako požadavky na uchazeče a podrobnosti výběrového řízení, naleznete na adrese: https://careers.efsa.europa.eu/jobs/efsa-traineeships-call-2019-130

Případné dotazy k odborné stáži můžete zaslat přímo na e-mailovou adresu: 
traineeships@efsa.europa.eu

Neváhejte přeposlat tuto informaci kolegům nebo známým, kteří by mohli o účast na odborné stáži projevit zájem.

 

Zdroj: EFSA TRAINEESHIPS CALL 2019 (EFSA/NS/TR/2019/01)