Bezpečnost potravin

Světový den obezity 2021

Vydáno: 3. 3. 2021
Autor: Společnost pro výživu

Akce probíhá v termínu 1. – 7. března 2021.

Světový den obezity 2021

Odborníci společnosti STOB (STop OBezitě) a pacientská organizace STOBklub  vás zvou v rámci Světového dne obezity (4.3.2021) na akce, které vám pomohou nastartovat změnu životního stylu a zorientovat se v otázkách diet, pohybu a hubnutí.

Celou akci zahájíme v pondělí 1.3.2021 online konferencí s názvem ŽÍT A HUBNOUT PRO ZDRAVÍ. Můžete se těšit na zajímavá témata, například co dobrého si můžete odnést z různých diet nebo co spojuje lidi, kteří úspěšně zhubli a váhu si drží.

Do zdravého životního stylu patří i pohyb, a přestože nám jej koronavirus zkomplikoval, mnozí našli řešení v online světě. Po celý týden od 1.3. do 7.3. budete moct vyzkoušet různé pohybové aktivity ONLINE, které jsou vhodné pro osoby s kily navíc.

Také můžete navštívit odborníky společnosti STOB v jejich poradnách a zjistit, kolik tuku nosíte 24 hodin denně ve svém těle.

1.  Začneme online konferencí „Žít a hubnout pro zdraví“

Konference, která proběhne 1. 3., představí 7 odborníků a zajímavá aktuální témata z oblasti hubnutí, výživy a zdravého životního stylu. 

Těšit se můžete na tyto přednášky:

  • Co pozitivního si můžeme vzít z výživových trendů dnešní doby?
  • Co spojuje lidi, kteří zhubli a váhu si úspěšně drží?
  • Jak poznat skutečně kvalitní potraviny?
  • … a další.

2.  Pohybové aktivity online ZDARMA

Do zdravého životního stylu rozhodně patří i pohyb. Koronavirus nám jej zkomplikoval, ale mnozí si našli řešení v online světě. I my vám chceme ukázat, že hýbat se ONLINE lze

Po celý týden od 1. 3. do 7. 3. 2021 si budete moct vyzkoušet různé pohybové aktivity ONLINE, které jsou vhodné pro osoby s kily navíc.

Celý týden pohybových aktivit je ZDARMA. Je nutné se předem přihlásit (kliknutím na odkazy výše), počet míst je omezený.

3.  Konzultace a měření složení těla s lektory STOBu zdarma

V rámci aktivit STOBu ke Světovému dni obezity nabízíme každý rok konzultace a měření složení těla u našich lektorů. Letošní situace je bohužel komplikovanější, o bezplatné konzultace s odborníky ale nepřijdete.

S některými ze zapojených lektorů si lze domluvit krátkou online konzultaci již v týdnu od 1. do 7. 3. Další lektory lze předběžně kontaktovat a domluvit si u nich analýzu složení těla na chvíli, kdy to situace umožní.

Služba je na objednání a ZDARMA.

Další informace:
https://www.stob.cz/cs/svetovy-den-obezity-2021
https://www.stob.cz/cs/online-konference-zit-a-hubnout-pro-zdravi

Zdroj: Společnost pro výživu