Bezpečnost potravin

Rozlučte se s prázdninami 2011

Vydáno: 25. 8. 2011
Autor:

Informační centrum bezpečnosti potravin zve na sobotu 3. září 2011 děti i dospělé do Zoologické zahrady v Ústí na Labem na „Rozloučení s prázdninami“.

Informační centrum bezpečnosti potravin zve na sobotu 3. září 2011 děti i dospělé do Zoologické zahrady v Ústí na Labem na „Rozloučení s prázdninami“.  ZOO organizuje tuto akci pro spotřebitele již několikátým rokem, aktivity Informačního centra bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství (ICBP MZe) byly přitom vždy její nedílnou součástí.

V novém stánku ICBP, který bude umístěn 100 metrů nad restaurací Koliba, přímo u dětského koutku, budou pro děti organizovány soutěže o ceny (pexesa, CD, hry, tašky na potraviny  viscojis.cz atd.). Dospělí mohou získat zajímavé publikace o potravinách a jejich bezpečnosti z produkce Informačního centra bezpečnosti potravin.  Pro nejmenší děti bude přímo na terase restaurace připraveno hudebně zábavné představení dua Vanda a Standa na témata hygiena, bezpečnost potravin a zdravá výživa pod názvem „Přijede k nám návštěva“.

Olaf  Deutsch
Informační centrum bezpečnosti potravin

Odkaz na akci  v ZOO Ústí nad Labem najdete zde: 
Fotografie ze stejné akce v ZOO 2008 najdete zde