Bezpečnost potravin

První neděli v měsíci vstup pro zemědělce zdarma

Vydáno: 2. 7. 2020
Autor: NZM

Resortní dny probíhají ve všech pobočkách NZM, kromě pražské budovy na Letné.

Zemědělci, lesníci, myslivci, chovatelé, zahrádkáři, včelaři… Přijďte se podívat do muzea!

Co jsou resortní dny?
I v roce 2020 mají pracovníci v resortu zemědělství každou první neděli v měsíci možnost navštívit Národní zemědělské muzeum zdarma. I s rodinou.

Kde se akce koná?
V roce 2020 probíhají resortní dny ve všech pobočkách Národního zemědělského muzea, kromě pražské budovy na Letné tedy i ve Valticích (muzeum vinařství, zahradnictví a krajiny), v Čáslavi (muzeum zemědělské techniky), na Ohradě (muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství) a na Kačině (muzeum českého venkova).

Co máte zdarma?
Rodinnou vstupenku, která vám i vaší rodině umožní vstup do všech poboček Národního zemědělského muzea.

Jak se prokážete?
Vaše slovo platí. Takže opravdu stačí, když na pokladně řeknete, že jdete na resortní dny, protože jste zemědělec, zahrádkář, včelař, chovatel či myslivec.

Termíny resortních dnů 2020:
5. ledna*, 2. února*, 1. března*, 5. dubna, 3. května, 7. června, 5. července, 2. srpna, 6. září, 4. října, 1. listopadu*, 6. prosince*
(* pouze NZM Praha, ostatní pobočky jsou zavřené)

 

Národní zemědělské muzeum nabízí tuto možnost všem resortním organizacím, vědeckým a vzdělávacím institucím, svazům a partnerům působícím v zemědělství s cílem představit kolegům z oboru muzeum jako živou instituci, jejímž prostřednictvím mohou prezentovat zajímavá témata, výsledky své činnosti nebo svoji práci. A ukázat ji svým dětem. 

Resortní dny v roce 2020 probíhají pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana.

 

Zdroj: NZM