Bezpečnost potravin

Pozvánka na webinář Ruku v ruce proti covidu 4. – 6. května 2021

Vydáno: 3. 5. 2021
Autor: SZÚ

Série webinářů pořádaných k příležitosti Světového dne hygieny rukouČisté ruce jsou symbolem boje proti onemocnění covid-19. “Ruce, roušky, rozestupy”, heslo, které se stalo základním kamenem regulace šíření nemoci.

Jak jsou ale na tom symbolická opatření s reálnou efektivitou? Jak můžeme koronavirus, společně, ruku v ruce, porazit, a jak se z toho všeho nezbláznit? Na tyto a další otázky bude srozumitelně odpovídat řada odborníků v rámci série webinářů pořádaných k příležitosti Světového dne hygieny rukou Centrem podpory veřejného zdraví ve spolupráci s dalšími centry Státního zdravotního ústavu. Webinář je zcela zdarma. Konkrétní program uveřejníme již brzy!

Každý ze tří dnů, vždy od 16:00 do 17:30 hodin si můžete vyslechnout sérii krátkých přednášek a videospotů věnovaných jak hygieně rukou, tak dalším opatřením, která nám pomáhají zvládat pandemickou situaci – od větrání, přes očkování až po udržení psychické pohody. Těšit se můžete jak na příspěvky odborníků z epidemiologického centra SZU, tak na příspěvky výzkumníků z lékařské fakulty.

Akce je cílena na širokou veřejnost, účast je samozřejmě zdarma.

 

Zdroj: SZÚ