Bezpečnost potravin

Pozvánka na tiskovou konferenci k akci VITAMINS 2006

Vydáno: 6. 9. 2006
Autor:

V pondělí 11. 9. od 12,30 do 13 hod v aule Univerzity Pardubice se v rámci 6. ročníku mezinárodní konference VITAMINS 2006 - analýza zdraví prospěšných látek koná tisková konference,. Na dotazy budou odpovídat autoři nejzajímavějších přednášek a členové organizačního odborného výboru.

Konference se koná ve dnech 11.-13. 9. 2006 v Aule Univerzity Pardubice pod záštitou primátora města Pardubice a rektora Univerzity Pardubice.

Účast na tiskové konferenci přislíbili mimo jiné tito odborníci, kteří se specializují na výživu, chemii a analýzu potravin a oxidativní metabolismus:

Jarmila Blattná –Společnosti pro výživu
Petr Cuhra – Státní potravinářská a zemědělská inspekce
Aleš Horna – Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Společnost pro výživu a jednatel pořádající společnosti Radanal
Dean Kopsell – The University of Tennessee, USA
Mirek Macka – Dublin City University, Irsko
Ivan Mach – Pharma Nord
Pavel Jandera – Univerzita Pardubice

Na letošní 6. ročník konference je registrováno přes 200 účastníků. Kromě předních odborníků z České republiky a Slovenska navštíví Pardubice účastníci z USA, Kanady, Rakouska, Norska, Irska, Německa, Slovinska, Rumunska, Belgie nebo Iránu.  Během tří dnů bude prezentováno přes 40 přednášek a vystaveno přes 80 posterů (plakátových sdělení).
Časový program konference, přehled přednášek a posterů je k dispozici zde

Zemědělská a potravinářská knihovna při ÚZPI Praha je letos opět mediálním partnerem konference.  Sborník z konference bude díky laskavosti organizátora konference k dispozici ve fondu knihovny.

Kontakt pro zájemce o účast na tiskové konferenci:
Kateřina Matoušková, DiS.
Radanal s.r.o.
Phone/Fax +420 466 650 618
Cell phone: +420 736 753 684
Okružní 613, 530 00 Pardubice, Czech Republic
www.radanal.cz   www.vitamins.cz

(Pomůcka pro vyhledávání sborníků z předchozích ročníků konference v katalogu knihovny: Přístup do katalogu přes domovské stránky ZPK, po otevření katalogu napsat do pole pro vyhledávání výrazy: vitaminy Pardubice a potvrdit volbu tlačítkem OK)