Bezpečnost potravin

Pozvánka na seminář ke Světovému dni výživy 2022 – 25. října 2022

Vydáno: 3. 10. 2022
Autor: Ministerstvo zemědělství

Seminář pořádá Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Společností pro výživu

 

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Společností pro výživu Vás zvou na seminář pořádaný k příležitosti Světového dne výživy (World Food Day) a Mezinárodního roku drobného rybolovu a akvakultury.

Na semináři budou odborníci diskutovat aktuální témata Organizace pro výživu a zemědělství OSN (FAO) ve světovém i lokálním měřítku a vystoupí s příspěvky na téma akvakultury a potravinového zabezpečení. Prezenční seminář „Mezinárodní rok drobného rybolovu a akvakultury v kontextu potravinového zabezpečení“ se koná 25. 10. 2022 od 10:00 v prostorách Ministerstva zemědělství v Praze.

Na akci vystoupí řada českých expertů, kteří přiblíží roli sladkovodních i mořských ryb ve zdravém stravování, kvalitu rybích produktů na českém trhu a vysvětlí současné výzvy globálního rybolovu a principy udržitelné akvakultury.

Účast na semináři je zdarma, nezapomeňte se registrovat nejpozději do 21. 10. 2022, počet míst je omezený. Více podrobností naleznete v přiložených dokumentech s pozvánkou na akci a podrobným programem.

Přílohy

 

Zdroj: Ministerstvo zemědělství