Bezpečnost potravin

Letošní veletrh Biostyl sklidil mimořádný úspěch

Vydáno: 27. 4. 2012
Autor: Barbora Dušková

Návštěvníci veletrhů jsou více informovaní, stoupá jejich zájem o bio kvalitu.

Další ročník tradičních veletrhů zaměřených na zdravý životní styl, osobnostní rozvoj, sebepoznání či ekologii, které se uskutečnily minulý víkend – ve dnech 20. – 22. dubna, zaznamenaly nadmíru pozitivní ohlasy z řad návštěvníků, vystavovatelů i účastníků doprovodného programu. Během tří dnů prošlo prostory Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze Holešovicích, kde se veletrh každoročně koná, více než 15 700 návštěvníků, což je nejvyšší počet za poslední čtyři roky.

Na tento ročník velmi pozitivně reagovala také celá řada vystavovatelů, kteří se letošního veletrhu zúčastnili v rekordním počtu: „Celková úroveň, organizace i návštěvnost letošního BIOSTYLU 2012 nás velmi mile potěšila. Překvapila nás i informovanost návštěvníků a stoupající zájem o bio kvalitu.“ vysvětluje za vystavovatele Denisa Svobodová ze společnosti Marex-net.

Letošní ročník nabídl celkem 328 výstavních stánků s přehlídkou tradičních i nejnovějších produktů a trendů a představil vystavovatele a hosty z celkem 13 zemí včetně České republiky. Pozvání přijali odborníci ze zemí jako Kamerun, Švýcarsko, Polsko, Slovensko, Holandsko, Tunisko, USA, Indie, Maďarsko, Španělsko, Rusko a Itálie. Více informací je k dispozici na www.mojeveletrhy.cz.

Záštitu veletrhu BIOSTYL 2012 poskytl ministr zemědělství Ing. Petr Bendl.
Organizátor: Felicius Media s.r.o.
Partnerem veletrhů je Incheba Praha
Generálním partnerem veletrhu Biostyl je společnost INTERSPAR
Odborným partnerem veletrhu Biostyl je PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců
Odborným partnerem veletrhu Ecoworld je CENIA – česká informační agentura životního prostředí


 

 

 

 

 

Další informace:
Barbora Dušková , Smart Communication s.r.o. – marketing, media, promotion , T/F: +420 272 657 121, M: +420 733 538 889, E: duskova@s-m-art.com , W: www.s-m-art.com