Bezpečnost potravin

Klasa slaví 20 let těch nejkvalitnějších surovin

Vydáno: 13. 12. 2023
Autor: Akademie kvality

Letos s Klasou slavíme významný milník – 20 let na trhu! Řadu let je s námi i panáček Klasáček, ambasador kvality, který vás provází kvalitou různých potravin a přibližuje všem, proč je parametr kvality tak důležitý. A protože důvodů slavit je mnoho, připravili jsme si pro vás speciální sérii cukrářských receptů, které spojují ty nejkvalitnějších suroviny s tou pravou atmosférou blížících se Vánoc. Všechny recepty v této sérii jsou výsledkem spolupráce s paní Andrle, majitelkou malého, ale legendárního pražského perníkářství „Perníčkův sen“, které je také držitelem prestižní značky Klasa.

Značka KLASA podporuje tuzemské výrobce a slouží k lepší identifikaci kvalitních potravinářských produktů a prezentaci jejich kvality v porovnání s konkurenčními potravinami. Dává zároveň jistotu, že kvalita výrobků je stálá, včetně dodržování hygienických a technologických postupů a je pravidelně kontrolována dozorovými orgány, což podtrhuje důvěryhodnost značky a záruku kvality. V současnost je držitelem značky přes 900 produktů z více než 260 podniků tuzemského potravinářského trhu.

Z výzkumů vyplývá, že značku KLASA zná devět z deseti spotřebitelů a je pro ně zárukou, že výrobek je dostatečně prověřen. Přestože si KLASA v průběhu let získala mnoho konkurentů na poli dalších značek, se kterými je spotřebitel denně při nákupu konfrontován, obliba a důvěryhodnost značky stále roste.

K příležitosti oslav 20. narozenin značky Klasa jsme si pro vás připravili sérii cukrářských receptů.
Kromě výborného dortu s Klasáčkem můžete vyzkoušet například i linecké cukroví, nebo pracny
V sekci Recepty najdete všechny postupy, jak si i u vás doma připravit pravou slavnostní atmosféru díky kvalitním surovinám.

Zdroj: Akademie kvality