Bezpečnost potravin

FOOD FORUM 2014

Vydáno: 11. 2. 2014
Autor: MZe

Mezinárodní konference „FOOD FORUM 2014“ se uskuteční 25. února v den zahájení Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2014.

Mezinárodní konference „Food Forum 2014“ v Brně

Ministerstvo zemědělství a Potravinářská komora České republiky pořádají dne 25. února 2014 od 14.30 do 16. 30 hodin, v den zahájení Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2014, v pořadí již 5. mezinárodní konferenci „FOOD FORUM 2014“ na téma „Kvalita a bezpečnost potravin na evropském trhu“.

Konference se uskuteční v kongresovém sále brněnského hotelu Holiday Inn za účasti ministra zemědělství České republiky Mariana Jurečky a prezidenta Potravinářské komory České republiky Miroslava Tomana. 
          
Mezi významnými účastníky konference FOOD FORUM 2014 bude ministr zemědělství a rozvoje venkova Polské republiky Stanisław Kalemba, státní tajemník Ministerstva zemědělství a rozvoje venkova Slovenské republiky Štefan Adam, zástupkyně státního tajemníka Ministerstva pro rozvoj venkova Maďarska paní Katalin Tóth, prezident Agrární komory České republiky Jan Veleba a představitelé Generálního ředitelství pro veřejné zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise (DG SANCO) a Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA).

Program konference: zde (CZ)
                                  zde (EN)

Motto konference: zde (CZ)
                              zde (EN)

Informace  o konferenci získáte na e-mailu: olaf.deutsch@mze.cz, tel.: 607 886 278

Závazné registrace (ve formě: příjmení, jméno, organizace, e-mail) zasílejte na  e-mail: olaf.deutsch@mze.cz