Bezpečnost potravin

Farmářské slavnosti na farmě Petra Löwenthala v Krnově

Vydáno: 16. 8. 2013
Autor: MZe

Farmářské slavnosti pro rodiny s dětmi se budou konat na rodinné farmě Petra Löwenthala v Krnově dne 24. srpna 2013.

Ministerstvo zemědělství Vás zve v sobotu 24. srpna 2013 na rodinnou farmu Petra Löwenthala v Krnově v Moravskoslezském kraji. V promostánku  Ministerstva zemědělství naleznete nejen spoustu zajímavých informací, ale také zde můžete soutěžit o užitečné ceny pro děti  i dospělé.  Informační centrum bezpečnosti potravin Úřadu pro potraviny rovněž pro děti připravilo se skupinou Vanda a Standa dvě představení  „Přijede k nám návštěva“, která jsou určena především mladším dětem. První představení začíná v 11.00 a druhé v 14.00 hodin.

Další informace k akci a podrobný program naleznete na:
http://eagri.cz/public/web/farmarske-slavnosti/krnov.html

Odkaz na Facebook profil: https://www.facebook.com/pages/Farm%C3%A1%C5%99sk%C3%A9-slavnosti/388451747862213?fref=ts
Odkaz na reportážní video z Branné u Třeboně: http://www.youtube.com/watch?v=6RGYrE1C7yQ&feature=youtu.be 

Ministerstvo zemědělství Vás zve v sobotu 27. července 2013 na rodinnou farmu Josefa Sotony v Trstěnici u Litomyšle. V promostánku  Ministerstva zemědělství naleznete nejen spoustu zajímavých informací, ale také zde můžete soutěžit o užitečné ceny pro děti  i dospělé.  Informační centrum bezpečnosti potravin Úřadu pro potraviny rovněž pro děti připravilo se skupinou Vanda a Standa dvě představení  „Přijede k nám návštěva“, která jsou určena především mladším dětem. První představení začíná v 11.00 a druhé v 14.00 hodin.
– See more at: http://www.bezpecnostpotravin.cz/farmarske-slavnosti-na-farme-josefa-sotony-v-trstenici-u-litomysle.aspx#sthash.L025fKxT.dpuf