Bezpečnost potravin

Evropský den obezity 2019 a týden otevřených dveří ve STOBu

Vydáno: 7. 5. 2019
Autor: STOB

Týden otevřených dveří bude probíhat 13. - 19. 5. 2019.

18. květen připadá na Evropský den obezity, v rámci kterého vám budou po celý týden 13. – 19. 5. k dispozici odborné konzultace se specialisty STOBu. Můžete si nechat změřit složení těla nebo se zapojit do různých pohybových aktivit.

Evropský den obezity (EDO) je nezávislá celoevropská iniciativa, jejímž cílem je podpořit společnost k aktivnímu přístupu zvládání problému narůstající nadváhy a obezity. Zapojily se do ní lékařské, lékárnické i pacientské komunity. Snaží se apelovat na to, aby obezita a nadváha začaly být vnímány jako akutní celospolečenský zdravotní problém, který v současnosti nabývá epidemických rozměrů, a nikoliv jen jako kosmetická záležitost stovek jedinců. 

STOB, který vznikl za účelem podpory a nabídnutí skutečně účinného řešení lidem, kterých se obezita týká, tuto iniciativu každoročně (a v podstatě celoročně) podporuje množstvím aktivit a akcí. A letošní rok nebude výjimkou…


 

Konzultace a měření složení těla po celé ČR ZDARMA

Letos pro vás máme připraveny nejen virtuální aktivity na http://www.stobklub.cz/ (aneb Vydejte se s námi pěšky do Santiaga!), ale můžete se s našimi lektory v různých městech ČR setkat osobně a využít nabídky na analýzu těla s odbornou interpretací a navíc si i vyzkoušet různé pohybové aktivity. A to vše zcela ZDARMA! 

Tato jedinečná akce proběhne v týdnu od 13. do 19. května a vy se tak můžete těšit na osobní péči našich lektorek a k tomu na malý dárek od STOBu.

  

Máte-li zájem využít nabídky našich lektorů, rezervujte si svá místa již nyní. Počet míst je z kapacitních i časových důvodů omezen a je nutná předchozí rezervace.

Seznam zapojených lektorů a informace o přihlášení zde:

Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost.

 

Zdroj a bližší informace najdete zde: https://www.stob.cz/cs/evropsky-den-obezity-2019