Bezpečnost potravin

Den zdraví se STOBem 2022

Vydáno: 19. 10. 2022
Autor: STOB

Den zdraví se koná v sobotu 22. 10. 2022 v Praze na Pankráci.

 
Místo konání: Praha 4 – Pankrác

Již tradiční oblíbená akce společnosti STOB (Stop Obezitě) proběhne letos, stejně jako loňský rok, v prostorách konferenčního centra City (v bezprostřední blízkosti metra C Pankrác). Den, který se koná pod záštitou místostarosty městské části Praha 4, byl v r. 2020 vyhlášen evropskou organizací ECPO jako nejlepší akce k motivaci zlepšení životního stylu lidí s obezitou.

Přijďte si zakoupit a ochutnat zdravé novinky ze světa potravin a rozumných pomůcek na hubnutí. Těšit se můžete také na různé druhy pohybu nejen v rámci Dne zdraví „naživo“, ale můžete se zúčastnit i online lekcí, které budou probíhat po celý týden před plánovanou akcí.

K dispozici bude široká škála poraden od měření složení těla, glykémie, osteoporózy, zraku, přes testy zdatnosti až k odborným radám ohledně křečových žil, hemeroidů či problémům s pohybovým aparátem. Samozřejmě vám budou k dispozici odborníci ze STOBu s širokou nabídkou možností rozumného hubnutí včetně motivačních pomůcek.
V rámci bohatého programu vás čekají i zajímavé workshopy (např. mindful eating) a přednášky a v průběhu celého dne vystoupí řada zajímavých osobností.

Ať už máte zdravotní potíže či jim chcete zodpovědně předcházet, nebo posílit vůli v nastolení života, který vás bude bavit – využijte široké nabídky pod jednou střechou na Dni zdraví se STOBem.

  • Více informací a kompletní program získáte na www.stob.cz


Věříme, že se nám po loňské přestávce podaří se letos potkat naživo. Pokud by to epidemiologická situace neumožnila, o Den zdraví určitě nepřijdete a jeho velká část se přesune do online prostředí.

 

Zdroj: Společnost pro výživu