Bezpečnost potravin

Brněnské výstaviště vyprodáno

Vydáno: 23. 3. 2016
Autor: newsletter BVV

Na výstavišti v Brně se od 3. do 7. dubna 2016 koná komplex veletrhů v čele s veletrhem zemědělské techniky TECHAGRO.

 

Od 3. do 7. dubna proběhne v České republice na výstavišti v Brně komplex veletrhů v čele s veletrhem zemědělské techniky TECHAGRO. Tento celek patří mezi tři největší svého druhu v Evropě a jeho návštěva je dobrou příležitostí nejen ke zmapování novinek v zemědělské a lesnické technice, ale i k setkání zemědělců, lesníků a myslivců. Expozice vystavovatelů obsadí kompletně brněnské výstaviště a rozhodně se bude na co dívat!

Další informace ZDE.

Myslivost od A do Z – v pavilonu Z

SILVA REGINA je největším středoevropským setkáním myslivců. Myslivosti bude již tradičně patřit unikátní pavilon Z včetně galerie. Největším lákadlem budou bezpochyby trofeje, uvidíte na příklad nejsilnější trofej jelena běloocasého či trofeje rodu Lobkowitzů.

Těšit se můžete také na výstavy malířů – studentů Zdeňka Buriana, dále program na pódiu s kynology, trubači, sokolníky, ukázky řemesel souvisejících s lovem nebo prodej potřeb pro myslivost. Mezi vystavovateli nebudou chybět ani výrobci a prodejci zbraní a střeliva.

Kompletní doprovodný program pódia můžete nalézt ZDE

 

Předvádění strojů na veletrhu BIOMASA

Energetické využití organické hmoty je celosvětově na vzestupu. Na veletrhu BIOMASA budou vystavovatelé prezentovat jak kotle na spalování biomasy v pavilonu Z, tak především stroje na výrobu dřevní štěpky.

Rozšířená prezentace obřích strojů včetně odborných komentářů budou probíhat na volné ploše R1.

Zájemci o kotlíkové dotace se dozví potřebné informace v rámci přednášek. Doprovodný program bude také zaměřen na využívání energie dřevní hmoty, energetické využití biomasy či kompostování.

Více informací ZDE.

 

Do Brna nejen za technikou – ANIMAL VETEX

Na brněnské výstaviště se můžete přijít podívat nejen za technikou – vystavena budou také hospodářská zvířata. Centrem bude pavilon A2 a přilehlé volné plochy, kde se představí například více než 300 ovcí a koz či zástupci dvacet dvou plemen masného skotu.

Samozřejmě bude probíhat návštěvnicky velmi atraktivní doprovodný program s ukázkami zpracování ovčí vlny či program na westernovém ranči John Deere s pohádkou O Popelce na koních či ukázkami extrémních jezdeckých sportů.

Programy pro malé návštěvníky naleznete ZDE.

Pozvánka