Bezpečnost potravin

20. mezinárodní konference INDC 2021 – změna termínu

Vydáno: 3. 8. 2021
Autor: RADANAL

Konference se uskuteční v Praze ve dnech 29. 11. - 2. 12. 2021.

Srdečně Vás zveme na 20. mezinárodní konferenci výživy a diagnostiky, INDC 2021, která se uskuteční v Praze v Hotelu Amarilis, ve dnech 29. listopadu – 2. prosince 2021.

Cílem konference je pochopení vztahu mezi výživou a klinickou diagnostikou. INDC je již tradičním místem pro setkání lidí, kteří se zajímají o to, jak strava ovlivňuje naše zdraví, pocity, pracovní výkonnost a stárnutí. Ročník 2021 přivítá odborníky z oblastí výživy, klinické biochemie, potravinářské technologie, analytické chemie a medicíny. Konference se bude skládat z bloků přednášek a posterových sekcí s vyhodnocením nejlepšího posteru. Po loňském úspěchu bude i v letošním roce zařazena přednášková sekce pro mladé vědce s oceněním nejlepší přednášky. Celá konference bude probíhat v anglickém jazyce.

TÉMATA:
PROBIOTIKA, PREBIOTIKA, SLOŽKY POTRAVY A PŘÍRODNÍ LÁTKY S BLAHODÁRNÝMI ÚČINKY PRO LIDSKÉ ZDRAVÍ, ANALYTICKÉ METODY UŽÍVANÉ V NUTRICI A DIAGNOSTICE

Doufáme, že svou účastí na konferenci získáte nejen spoustu cenných informací, ale také využijete volnočasové aktivity zahrnující objevování krás staré Prahy.

Včasná registrace/snížený poplatek: 30. září 2021
Registrace přednášek a posterů: 10. října 2021

Možnost registrace online: http://www.indc.cz/en/registration/registration-form/

Pro více informací navštivte webovou stránku konference www.indc.cz 

 

Zdroj: radanal.cz