Bezpečnost potravin

Veletrh Biostyl 2011

Vydáno: 21. 3. 2011
Autor: Mgr. Jana Beránková

6. veletrh zdravé výživy a zdravého životního stylu proběhne ve dnech 8. – 10. 4. v Praze na Výstavišti.

Veletrh BIOSTYL nabízí prostor pro stále rostoucí poptávku po přírodních produktech nezatížených průmyslovou velkovýrobou. Oslovuje návštěvníky, kteří se zajímají o zdravu výživu a zdravý životní styl.
Generálním partnerem veletrhu BIOSTYL je společnost SPAR Česká republika, která představí novinky prémiové řady bio výrobků – NATUR*PUR. Odborným garantem veletrhu je PRO–BIO Svaz ekologických zemědělců ČR.

Na veletrhu BIOSTYL 2011 představí na 300 vystavovatelů své výrobky a služby z oblasti zdravé výživy, textilu, kosmetických a léčivých produktů anebo relaxačních pobytů.  BIOSTYL jakožto zastřešující akce v sobě zahrnuje rovněž další tři veletrhy, a to EVOLUTION, ECOWORLD a ESOTERIKA.

BIOSTYL nabídne vlastní různorodý program. Jako velké lákadlo připravuje Farmářské tržiště Praha atraktivní bio tržiště o několika desítkách stánků. Příznivci kvalitních potravin budou moci nejen nakupovat, ale také ochutnávat. V rámci široké nabídky produktů nebude chybět například zelenina, byliny, sýry, uzeniny, biovepřové či biohovězí nebo čaje, vína, pálenky a mnoho dalšího. S vařením a potravinami rovněž souvisí chystaná cooking show.

Veletrh Biostyl 2011 nabídne farmářské tržiště, osobnostní růst i rekordní chůzi po uhlí

Další informace a detailní program najdete zde

Barbora Dušková
Smart Communication s.r.o. – marketing, media, promotion
T/F: +420 272 657 121, M: +420 733 538 889
E: duskova@s-m-art.com, W: www.s-m-art.com