Bezpečnost potravin

Publikace Abeceda fondů EU 2007-2013

Vydáno: 28. 6. 2007
Autor: pospisilova

Jak získat dotaci

Publikace Abeceda fondů EU 2007-2013

Chcete-li stáhnout obrázky, klepněte sem pravým tlačítkem. Z důvodu ochrany soukromí aplikace Outlook zabránila automatickému stažení tohoto obrázku z Internetu.
abc_4.JPG Publikace mapuje základní charakteristiky politiky hospodářské a sociální soudržnosti EU v ČR v letech 2007-2013. Slouží jako "průvodce" dotačními možnostmi pro nejširší veřejnost. 

Obsah publikace

Publikace Abeceda fondů EU obsahuje základní informace o přínosech politiky hospodářské a sociální soudržnosti (regionální politiky) EU, finančních nástrojích EU, vysvětluje principy fungování strukturálních fondů a systém realizace programů fondů EU v ČR. Dále čtenáře seznamuje s cestou, jak získat dotaci (projektový cyklus). Druhá část publikace je věnována konkrétním informacím o jednotlivých programech včetně patřičných odkazů a kontaktů. K publikaci byl vydán taktéž doprovodný leták Fondy EU – Šance pro rozvoj ČR.

Abeceda fondů EU 2007-2013 je distribuována prostřednictvím všech řídících orgánů, zprostředkujících subjektů a také prostřednictvím sítě Eurocenter.

Taktéž je možné si ji zdarma objednat na adrese: info@strukturalni-fondy.cz.

Publikace ke stažení