Bezpečnost potravin

Májové slavnosti na Zitkově farmě ve Vlčnově

Vydáno: 18. 4. 2014
Autor:

Májové slavnosti i pro rodiny s dětmi se budou konat dne 3. 5. 2014 na rodinné Zitkově farmě ve Vlčnově 45, okres Chrudim.

Informační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství Vás zve v sobotu 3. května 2014 od 10.00 hodin na rodinnou Zitkovu farmu, která se nachází v obci Vlčnov, okres Chrudim.

Ve stánku Informačního centra bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství, které tuto akci finančně podporuje, naleznete nejen spoustu zajímavých informací, ale také zde můžete soutěžit o praktické ceny pro děti i dospělé. Přímo u stánku Ministerstva zemědělství se mohou děti z přípravných tříd a 1. – 3. tříd základních škol zapojit do již vyhlášené celorepublikové výtvarné soutěže s názvem „Víš co jíš? Zdravě a s chutí“.

Pro děti je také připraveno zábavné hudební představení skupiny Vanda a Standa se spoustou pěkných písniček. Dále je pro děti nachystán krásný a bohatý program v podobě naučných stezek národního bohatství, řemesel, pohádkových zákoutí s vílou nebo čarodějnicí a spousty pohybu spojeného s tancem, bubnováním a folklórem. K vidění bude i největší dřevěná socha sv. Václava a výstava zvířátek.

Více informací k akci najdete zde
Plakát zde

Foto z podobné akce: zde

VSTUP ZDARMA