Bezpečnost potravin

Informační centrum bezpečnosti potravin na výstavě Země živitelka 2012

Vydáno: 21. 8. 2012
Autor:

Informační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství připravilo v neděli 2. 9.2012 pro spotřebitele "Den zdraví".

Informační centrum bezpečnosti potravin (ICBP)  připravilo na výstavě Země živitelka  pro spotřebitele, ale i odbornou veřejnost,  kromě vlastního informačního  pultu  (s materiály pro veřejnost a s  prezentací  Úřadu pro potraviny) i další doprovodné aktivity. 

Srdečně Vás proto zveme   na „DEN ZDRAVÍ“,  který se bude konat v neděli 2. 9. 2012 od 9.00 do 16.00 hodin na zelené ploše u pavilonu T Výstaviště České Budějovice.    Pro spotřebitele zde bude připraven PROMO stánek ICBP,  ve kterém  se budou rozdávat informační materiály z produkce ICBP.  Také zde bude možné získat, po vyplnění jednoduchého  testu z oblasti bezpečnosti potravin, pěkné  ceny pro dospělé i  děti (pexesa, krabičky na svačinu, tašky s logem viscojis.cz  atd.)  Další doprovodnou aktivitou této nedělní akce pro veřejnost bude, kromě házení míčku do kravičky i hudebně zábavný vzdělávací pořad na téma zdravá výživa a bezpečnost potravin dvojice Vanda a Standa „Přijede k nám návštěva“ , který je určen  pro děti  předškolního věku až 1. stupně základních škol. Začátek hodinového hudebního představení s hudební skupinou  skupinou   bude v 10.00 a ve 13.00 hodin.

Foto: 2. 9. 2012 – Promo stánek ICBP (ředitelka odboru bezpečnosti potravin při komunikaci s veřejností)

Další fotografie z proběhlé akce Země živitelka 2012  ZDE