Bezpečnost potravin

Galerie hororů bezpečnosti potravin

Vydáno: 1. 4. 2004
Autor:

Společnost Highfield.co.uk, Ltd z Velké Británie zveřejnila na svých stránkách soubor fotografií, který lze označit jako svého druhu "historky z natáčení" ze života inspektorů bezpečnosti potravin.

Společnost Highfield.co.uk, Ltd z Velké Británie je nezávislý subjekt, který dodává studijní materiály z oblasti bezpečnosti potravin  publikace, videopořady, příručky pro školení, programy pro vzdělávání na internetu (tzv. e-learning) a různé druhy plakátů a letáků. Společnost se podílí také na pořádání seminářů a školení. Provozuje databázi organizátorů školení v oblasti bezpečnosti potravin ve Velké Británii. Národní institut pro veřejné zdraví ve Velké Británii ocenil balík výukových programů Food Safety 2002 a e-learningový kurz jako velice kvalitní a přínosné.
Galerie hororů, ze které je převzat snímek „Smrt nešťastnou náhodou aneb zapečená myš“, nabízí pohled na nevábná zákoutí některých provozoven potravinářského průmyslu a stravovacích služeb, která zaujala (a někdy i šokovala) inspektory bezpečnosti potravin.
http://www.highfield.co.uk/