Bezpečnost potravin

Agrární veletrhy: TechAgro – Animal Vetex – Liva Regina

Vydáno: 28. 3. 2008
Autor:

Uskuteční se v Brně ve dnech 6.–10. dubna 2008.

Ve dnech 6. – 10. dubna 2008 se uskuteční na brněnském výstavišti jubilejní desáté mezinárodní zemědělské, lesnické a veterinární veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, které se řadí k předním evropským agrárním veletrhům. Ve více než deseti pavilonech a na ploše větší než 6 hektarů se představí nejnovější zemědělská a lesnická technika, potřeby pro zemědělce, hospodářská zvířata, nabídka krmiv a potřeb pro chov. To vše doplní bohatý doprovodný program, ve kterém nebude chybět výstava loveckých trofejí, lovecké zbraně a střelivo, přehlídka řemesel, včelařská výstava nebo jízdy zručnosti traktorem. Příjemnou atmosféru okoření speciality myslivecké restaurace, zvuk lesních rohů, lidová hudba a vystoupení známých osobností.
 
Nosným tématem letošního ročníku je „Biomasa jako obnovitelný zdroj energie“. K vidění budou technologie zpracování biomasy, doplněné o praktické ukázky, semináře a zkušenosti z podnikání v tomto oboru. Regionům a jejich příležitostem rozvoje se budeme věnovat i v rámci dalšího významného tématu doprovodného programu s názvem „Rozvoj venkova“, který soustředí pozornost na možnosti čerpání dotací z fondů Evropské unie.
 
Veletrhy Brno, a.s. přicházejí s nabídkou zvýhodněného vstupného pro organizovaný zájezd firem. V případě hromadné návštěvy veletrhů poskytnou všem účastníkům zvýhodněnou vstupenku za symbolických 20 Kč. Vstupenky budou zaslány předem poštou na základě požadavku objednavatele. Kontaktujte:
 
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 1, 647 00 Brno
Martina Kremlová, Tel.: 541 152 546 nebo 606 787 637
E-mail: mkremlova@bvv.cz