Bezpečnost potravin

XVI. vědecké kolokvium EFSA

Vydáno: 13. 4. 2011
Autor: MZe

Lhůta pro přihlášení je 2. května 2011.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) informuje o XVI. vědeckém kolokviu, které se uskuteční v italské Parmě ve dnech 9. – 10. června 2011. Téma kolokvia je “Nově se objevující rizika v oblasti zdraví rostlin –  od vzájemného působení škůdců rostlin ke globální změně”.

Mezinárodní vědecké kolokvium bude otevřenou vědeckou debatou o klíčových otázkách týkajících se nově vznikajících rizik v oblasti zdraví rostlin, včetně systému a metodologií. Výsledky tohoto jednání evropských vědců poskytnou vstupní informace pro rozvoj metodologického rámce EFSA pro identifikaci a hodnocení nově vznikajících rizik v oblasti zdraví rostlin, včetně systémů a metodologií pro monitorování a filtrování dat.

Zájemci o účast na kolokviu se mohou zaregistrovat na webových stránkách Evropského úřadu pro bezpečnost potravin na této adrese:
http://www3.efsa.europa.eu/cf/meetingsub.cfm?meetingid=41.

Lhůta pro přihlášení je 2. května 2011, nicméně registrace může být ukončena v okamžiku, kdy bude naplněna kapacita (max. 100 účastníků).

EFSA upozorňuje, že nemůže krýt náklady spojené s účastí na kolokviu.

Více informací, registrační formulář a program můžete najít na webových stránkách EFSA: http://www.efsa.europa.eu/en/events/event/colloque110609.htm

Zdroj: EFSA