Bezpečnost potravin

Webinář EFSA: Výzva EU-FORA – podávání žádostí prostřednictvím portálu pro financování a tendry II.

Vydáno: 17. 1. 2023
Autor: KM EFSA

Informační setkání navazující na webinář, který se uskutečnil 20. prosince 2022

On-line, 7. 2. 2023, 10:00 – 11:30 hod.

Jak EFSA již dříve indikoval, připravuje další setkání k podávání návrhů a přihlášek do stipendijního programu EU-FORA, které se bude konat 7. února 2023.

Záměrem zasedání je poskytnout přehled o výzvě k výběru hostitelských míst a stipendistů pro program EU-FORA Risk Assessment Fellowship Programme (EUBA-EFSA-2022-ENREL-02) a informovat účastníky o tom, jak podat návrh prostřednictvím portálu EU Funding and Tenders Opportunities.

Výzva programu EU-FORA na období 2023-2024 byla poprvé vyhlášena jako elektronický grant. EFSA bude pořádat tuto akci v návaznosti na akci konanou 20. prosince 2022 (více informací zde), aby znovu vysvětlil, jak podávat žádosti do této výzvy prostřednictvím portálu Funding & Tender Opportunities, a zodpověděl případné dotazy. Součástí informačního setkání budou také informace o tom, jak se do portálu zaregistrovat, a o jeho dalších funkcích.

Více informací a odkaz pro registraci naleznete ZDE.

Uzávěrka registrace na tento webinář je 6. února 2023 (COB). Po registraci si prosím zkontrolujte svou e-mailovou schránku a kalendář, kde najdete odkaz na pozvánku.

Akce bude probíhat v prostřední Microsoft Teams a účastníci budou moci využít box pro otázky a odpovědi.

Akce je určena potenciálním žadatelům o účast ve výzvě EU-FORA z řad příslušných organizací (v členském státě, Norsku a na Islandu) a organizacím a regulačním orgánům, které jsou v procesu jmenování „příslušnými organizacemi“ nebo mají jednoduše zájem spolupracovat s EFSA tzv. podle článku 36.

Zdroj: EFSA