Bezpečnost potravin

Save the date: 11. letní akademie BfR pro hodnocení a komunikaci rizik

Vydáno: 24. 1. 2023
Autor: KM EFSA

Berlín, 26. 6. – 7. 7. 2023

bfr

11. letní akademii BfR 2023 povedou vysoce kvalifikovaní a zkušení vědci z BfR a externí odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti hodnocení a komunikace chemických nebo mikrobiálních rizik. Kurz je určen pro pracovníky veřejných organizací zabývajících se bezpečností potravin a krmiv, kteří již mají zkušenosti s analýzou hodnocení rizik. Účastníci získají hlubší znalosti v oblasti analýzy hodnocení rizik a v oblasti opatření pro komunikaci o rizicích. V důsledku toho je tato letní akademie BfR od profesionálů k profesionálům.

První letní akademie BfR se konala v roce 2012. Za posledních 10 let se tohoto odborného školení zúčastnilo více než 1000 účastníků z více než 70 různých zemí. Jedenáctá letní akademie BfR-Summer Academy bude otevřena účastníkům z institucí zabývajících se hodnocením rizik potravin.

Po dvou letech online cyklu přednášek se letní akademie BfR bude konat v Berlíně. Účastnický poplatek včetně nákladů na hotel, snídani a oběd činí 2 800 eur. V ceně je také uvítací večeře první večer a společenská akce. Počet účastníků je omezen na 40.

Registrace bude otevřena již brzy.

Více informací naleznete na webu BfR.

V případě dotazů nebo dalších podrobností se prosím obraťte na summeracademy@bfr.bund.de.

Zdroj: BfR