Bezpečnost potravin

Registrace do 11. letní akademie BfR pro hodnocení a komunikaci rizik již jen do 19. března!

Vydáno: 8. 3. 2023
Autor: KM EFSA

Rádi bychom vám připomněli uzávěrku přihlášek na naši mezinárodní letní akademii, která se bude konat v termínu od 26. června až 7. července 2023 v Berlíně.

Kurz je určen pro pracovníky veřejných organizací zabývajících se bezpečností potravin a krmiv, kteří již mají zkušenosti s analýzou hodnocení rizik. Účastníci získají hlubší znalosti v oblasti analýzy hodnocení rizik a opatření pro komunikaci o rizicích. Kurz povedou vysoce kvalifikovaní a zkušení vědci z německého Spolkového institutu pro hodnocení rizik (BfR) nebo partneři s hlubokými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti hodnocení chemických nebo mikrobiálních rizik a komunikace o rizicích. Proto je tato letní akademie BfR od profesionálů pro profesionály.

Přihlášky podávejte do 19. března 2023. Více informací a odkaz na přihlášku naleznete zde: https://www.bfr-akademie.de/english/events/bsa-2023.html.

První letní akademie BfR se konala v roce 2012. Za posledních 10 let se tohoto odborného školení zúčastnilo více než 1000 účastníků z více než 70 různých zemí. Jedenáctá letní akademie BfR-Summer Academy bude otevřena účastníkům z institucí zabývajících se hodnocením rizik potravin.

Po dvou letech online cyklu přednášek se letní akademie BfR bude konat v Berlíně. Účastnický poplatek včetně nákladů na hotel, snídani a oběd činí 2 800 eur. V ceně je také uvítací večeře první večer a společenská akce. Počet účastníků je omezen na 40.

Více informací naleznete na webu BfR.

V případě dotazů nebo dalších podrobností se prosím obraťte na summeracademy@bfr.bund.de.

Zdroj: BfR