Bezpečnost potravin

2nd European Symposium on Porcine Health Management

Vydáno: 4. 3. 2010
Autor:

Evropské sympózium managementu zdraví prasat „Pig Health, Performance and Welfare“ se uskuteční 26. až 28. května 2010 na Vysoké škole veterinární v Hannoveru.

Hannover / Bakum (aho) – Ve dnech 26. až 28. května 2010 se uskuteční na Vysoké škole veterinární v Hannoveru setkání expertů na problematiku zdraví prasat z celé Evropy na druhém ročníku Evropského sympózia managementu zdraví prasat (2nd European Symposium on Porcine Health Management). Sympózium je určeno pro odborníky z praxe, vědy a hospodářské sféry, kteří se intenzivně zabývají zdravotním stavem početních stavů prasat. Účastníci se budou moci prostřednictvím řady přehledových referátů mezinárodních specialistů, krátkých přednášek vědců a praktiků z celé Evropy, stejně jako početně velmi zastoupených prezentací formou posterů seznámit s nejnovějším vývojem, poznatky a trendy v tomto odvětví.
 
Pořadatelem jsou dislokované pracoviště epidemiologie Vysoké školy veterinární v Hannoveru se sídlem v Bakumu a European College for Porcine Health Management (ECPHM). Sympózium, jehož motto je „Pig Health, Performance und Welfare“ bude doplněno o výroční setkání odborných veterinárních lékařů ze zemí EU specializovaných na problematiku zdraví prasat (dipl. ECPHM).
 
Další informace a pokyny pro přihlášení jsou k dispozici na webových stránkách ESPHM.
 
2nd ESPHM: Europas Schweineexperten treffen sich in Hannover